Klub

Panorama klubu


Na klubowej mapie Wyszkowa, w samym jego centrum powstał punkt o nazwie MOZI Club & Restaurant.
To miejsce stworzone dla ludzi poszukujących rozrywki na najwyższym poziomie, ceniących muzykę klubową w najlepszym jej wydaniu, stylowe wnętrza oraz wysoką jakość obsługi. Atmosferę niezwykłej zabawy zapewnią hity polskiej i zagranicznej sceny DJ-skiej, klimatyczny dancefloor, nietuzinkowe nagłośnienie i wizualizacje,bar serwujący niezliczoną ilość alkoholi i drinków, zmysłowy VIP Room, a przede wszystkim WY!!!  

 

MOZI to przede wszystkim miejsce o szczególnym nacisku na dobrą zabawę i zadowolenie klientów. Atmosferę klubu mają tworzyć właśnie nasi goście.

Oferta lokalu jest niezwykle różnorodna ale wspólnym mianownikiem zawsze pozostaje wysoka jakość. Przez dwa dni w tygodniu straramy się spełnić wszystkie Wasze oczekiwania.Całość dopełnia selekcja – służąca najważniejszemu celowi imprezy, mianowicie żeby każdy z WAS czuł się swobodnie, a zarazem bezpiecznie.

Klub oferuje swoim klientom możliwość rezerwacji stolików, by wieczór był jeszcze bardziej udany a goście czuli się komfortowo. Klub otwarty jest od piątku do soboty, od 21:00 do 4:00. 


Rezerwacje loży lub stolików przyjmujemy pod numerem telefonu: 


                                      Gości dokonujących rezerwacji loży lub stolików obowiązują zasady panujące w klubie

 


MOZI Club & Restaurant to niepowtarzalne miejsce dla wyjątkowych osób.


 

 
© Copyright MOZI Club & Restaurant . All Rights Reserved
Projektowanie stron www, strony internetowe Warszawa
created by